×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 98

Lëshohet banesa me qera te 4 Llullat

250.00
ID
400980  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
45m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te 4 Llullat (banesat e Tregtisë), afër qendrës. Banesa gjendet ne katin e dytë, ka 45 m2, është e mobiluar, ka dhomë ndeje, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Pamja është kah rruga.

Cmimi 250 EUR

Kontakti 044 422 275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë