×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 422

Lëshohet banesa me qera te 4 Llullat

250.00
ID
400979  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
45m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te 4 Llullat (banesat e Tregtisë), afër qendrës. Banesa gjendet ne katin e dytë, ka 45 m2, është e mobiluar, ka dhomë ndeje, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon. Pamja është kah rruga.

Cmimi 250 EUR

Kontakti 044 422 275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A