×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 431

Leshohet banesa  me qera mbrapa Teatrit Kombetar

250.00
ID
400977  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshohet banesa  me qera mbrapa Teatrit Kombetar afer "4 Llulla".Banesa gjendet ne katin e 2-te dhe posedon nje dhome gjumi,sallonin me kuzhine, banjo dhe ballkon.Qmimi 250 Euro.

Kontakti 044 422 275
 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A