×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 309

Leshohet me qira banesa ne Rrugen B.

280.00
Ofertat : 1
ID
400973  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshohet me qira banesa ne Rrugen B.Banesa gjendet ne katin e 7 dhe ka ashensore.
Banesa posedon:
/Sallon me kuzhine
/2 Dhoma Gjumi
/Banjo
/Ballkon

Cmimi:280 euro/muaj

code 11 
kontakti 044 422 275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A