×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 70

Leshohet Banesa me Qera te parku i qytetit

230.00
ID
400971  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesa eshte te Parku ne Prishtine, pran Bustit"Isa Kastrati", 600 metra prej qendres, ka 1 dhom gjumi, sallonin me kuzhin, banjo, terac, ka uje dhe ngrohje 24h, me depozit per 1 muaj, qiramarja jo me pak se nje vit. Shpallja per student nuk vlen.

Kontakti:
044 422 275

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75530.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 2+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 75361.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Apartamente 1+1 per shitje mbas Teatrit ''Migjeni'' € 53064.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A