×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 313

Banes me qera ne B.Diellit te Ismail Qemajli 170E

170.00
ID
400965  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banes me qera ne B.Diellit te Ismail Qemajli 170E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit.
Banesa gjendet afer Shkolles Fillore "Ismail Qemajli".
Banesa eshte ne katin perdhes.
Eshte e madhe 40m2 dhe ka kete renditje:
Salloni
Kuzhina
Dhome Gjumi
Banjo
Shpajz
Koridor.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Qmimi:170E(+depozit)

Code 1 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A