×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 376

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine

2200.00
ID
400936  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 3
: 1
Sipërfaqja
316m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shtepija ka siperfaqe 316 m2 dhe ka kete renditje: 
Podrumi dy dhoma, sallon dhe kuzhine
Kati i siperm nje dhome, sallon, kuzhine dhe trepezaria
Kati i dyte tri dhoma te gjumit dhe dy banjo, ku njera prej dhomave e ka banjon e saj dhe dhoma e lavanderise.
2.200 Euro mujore.
3 muaj duhet depozit, dhe minimumi 1 vjet kontrat. shtepija ka edhe podrumin e cila ka hyrjen edhe jashte edhe brenda. Ne podrum apo katin e poshtem ka kuzhine sallon banjo dhome
Kontaktoni 
045 584 613
045 584 719
0037744760020 viber,WhatsApp 
metrobios@hotmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vile 2 kateshe € 137000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1\ud83d\udcd061m2 kati 3 me ashensor € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udd95 Shitet ne kushte emergjente -7000€ € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Apartament 1+1 me pamje nga deti € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A