×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 118

Jap banes me qira te interexi dhe aab banesa

220.00
ID
400925  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Artanë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë
Jap banes me qira te interexi dhe aab banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kizhin banjo koridor sallon ballkon banesa ka te gjitha mobilet ka te gjitha mbulesat banesen jap afat gjat afat shkurt familjar studenta banesen e jap me qera dhe per 1 jav 2 jav 3 jav sa tju konvenon juve


Agjensioni për patundshmëri
NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë