×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 421

Leshohet me qira banesa ne katin e pare me 85m2 ne kompleksin Prishtina Stars - Kalabri / Emshir.

350.00
ID
400921  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
85m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshohet me qira banesa ne katin e pare me 85m2 ne kompleksin Prishtina Stars - Kalabri / Emshir. Ka flete poseduese.
Eshte teresisht e mobiluar dhe permbane:

- dhomen e qendrimit me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- depo
- banjo

Objekti eshte i mbyllur dhe posedon pishine, park per femije dhe ka sigurim 24 ore.

Jepet me qira me per nje periudhe me te gjate. Per afat me te gjate cmimi diskutohet. Ofrohet nga vete pronari dhe eshte ne dispozicion per qera nga 11 Gushti.

Poashtu, ofrohet per shitje deri me daten 11 Gusht dhe cmimi i fundit i padiskutueshem eshte 80,000 eur pamobiluar dhe 82,000 e mobiluar.

Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A