×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 109

Banesa Me Qira

300.00
ID
400920  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
120m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Shtepi me sistem banesor. 3min nga Qafa dhe 5 min nga Sheshi Nene Tereza...

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë