×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 321

Lëshohet banesa me qera në kompleksin banesor VG maxi 24

300.00
ID
400916  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
71m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lëshohet banesa me qera në kompleksin banesor VG maxi 24, majtas ROYAL. Banesa ka pamje nga rruga kryesore dhe ROYAL, gjendet në katin në katin e 4, ka sipërfaqe prej 71.30 metra katror me banjo dhe kuzhine te rregulluar.

Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A