×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 389

Leshoj me qira banesen ne rrugen "B" afer Royal Mall dhe MAXI 24 ore.

250.00
ID
400914  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
66m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshoj me qira banesen ne rrugen "B" afer Royal Mall dhe MAXI 24 ore.

Banesa gjendet ne katin e 6-shte me ashensor. Ka siperfaqe prej 66 m2. dhe perbehet prej nje salloni me kuzhine, dhome gjumi, koridor dhe ballkon.

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne perveç agjencioneve dhe studentëve.

Banesa eshte e gatshme per banim.

Agjensioni për patundshmëri
NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 21

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A