×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 327

Lëshohet banesa me qera ne Lagjen e Muhaxhereve

300.00
ID
400900  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
83m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lëshohet banesa me qera ne Lagjen e Muhaxhereve ne objektin "Kulla e Muhaxherve" kati i i tretë.
Banesa posedon: 2 dhoma Gjumi, 2 Banjo, Sallon-kuzhinë, ballkon si dhe gjithashtu dritaret i ka me roleta me rrymë prodhim Austriak, poashtu posedon nje bodrum mbi 3.5 m2.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi. Dalje ne ballkon-teras ka nga salloni dhe dy dhomat e gjumit. Ndertesa ka Liftin, parking i perbashket. Pamja e baneses eshte nga qendra.
Çmimi i qiras eshte 300 euro sëbashku me qira paguhen faturat per ujë, mbeturina dhe mirembajtje ne shume prej 30 euro ndersa qiramarresit i mbetet vetem rryma. Poashtu, mund te ju sigurojm edhe parking privat me qmim prej 20 euro.

Agjensioni për patundshmëri
NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 20

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A