×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 32

Lëshohet banesa me qera te Shkolla "Pavarësia"

270.00
ID
400895  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
76m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te Shkolla "Pavarësia"

Banesa është e mobiluar dhe e ndërtuar me kualitet të lartë dhe me standarde të larta, banesa është e re dhe shumë mirë e rregulluar.

Më konkretisht, banesa gjendet në rrugën "Astrit Rrushi" ngjitur me Shkollën Fillore "Pavarësia" në kompleksin Vëllezërit Asllani.

Banesa është në katin e gjashtë.
Banesa ka:
- Sallon + Kuzhinë
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- Koridor
- Depo
- Ujë pandërprerë
- E mobiluar
- Oborr të rregulluar
- Kamera dhe sigurim rreth banesës

Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 18

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Banesa per shitje bregu i djellit 55m2+48m2 Prishtine! € 48000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Apartament 1+1 Vala Mar Rezidenc € 75000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
 Shiten 3 Apartamente 2+1 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A