×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 123

Garsonierk me qera ne Ulpiane 150E te Fontana

150.00
ID
400886  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Garsonierk me qera ne Ulpiane 150E te Fontana

Leshohet garsonierka me qera ne lagjen Ulpiana.
Garsonierka gjendet tek Fontana amo mbi MAxi Market.
Eshte ne katin e 2 dhe posedon 2 shtrata.
Gjendet afer fakulteteve, afer shkolles fillore etj.
Posedon edhe parking per veture afer baneses.
Qmimi:150E

Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 16 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë