×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 153

Leshohet banesa me qera ne qender te Prishtines

280.00
ID
400878  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 1
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banesa ka keto renditje
- 2 Dhoma gjumi
- Dhom e Dites
- Kuzhina veq
- Banjo
81m2
Komplet e mobiluar
Banesa eshte ne katin e Parë !
Banesa gjindet menjehere perball Hotel Afes, Ministria e Arsimit fakulteti Ekonomik,Filologjik Arteve 4 min ne kembe lagjeja e muhaxhereve ndersa sheshi Nën Tereza 5min ne kembe .
E pershtatshme dhe per Zyre !
Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/


 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë