×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 178

Banese me qira ne lagjen Bregu I Diellit, afer Universitetit Iliria.

250.00
ID
400877  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
55m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Banese me qira ne lagjen Bregu I Diellit, afer Universitetit Iliria. Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka nje dhome gjumi, kuzhine me salon, ballkon dhe nje shpaiz. Poashtu ne shfrytezim jane dy oborret e shtepise dhe parkingu per veturen tuaj. 24h uje, rryme dhe siguri maksimale.
Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 01 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira 3+1 kati 1 € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A