×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 258

Leshoj me qera banesen 2 dhomeshe te mobiluar

250.00
ID
400876  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
62m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Leshoj me qera banesen 2 dhomeshe te mobiluar vetem per qifte bashkeshortore. Banesa gjendet ne Prishtine, bulevardi Bill Klinton dhe posedon:
1 dhome gjumi
1 dhome te dites
kuzhine
trepezari
banjo dhe
2 ballkona.
Ngrohje qendrore nga ngrohtorja e qytetit dhe lift funksional 24 ore. 

Agjensioni për patundshmëri
          NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmerinita@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Code 1 
 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A