×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 492

Leshohet banesa me qira ne Emshir te UBT kati 4  

200.00
ID
400868  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
55m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Emshir te UBT kati 4 Banesa ka 55m2 dhe gjendet ne katin e 4 -te me lift.

CODE - 1 

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo

Agjensioni për patundshmëri
NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094
email: agjencioniperpatundshmeri@gmail.com
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A