×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 297

leshohet banesa ne ulpiane me qira

200.00
ID
400843  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

leshohet me qira banesa ne ulpiane te ndertesat me tulla te bardha ne katin e 2 rreth 40m2,posedon ashensor , posedon nje dhome dhe nje kuzhine ndamas si dhe banjon ,ka nxemje qendrore dhe mirembajte te hymjes qmimi 200e tel 049400958

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

 Shitet Shtepi 3 Kateshe € 98000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Leshohet shtepia me qera ne lagjen Marigona , Prishtine € 2200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Shtepi Private € 53000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Banesa gjendet te parku i qytetit, afer bustit te Isa Kastratit. € 200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A