×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 295

Leshohet banesa me qira

300.00
ID
400839  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
86m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2020
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 2+1 e mobiluar në lagjen e Vellusha afër ish Domit të Pleqëve në Prishtinë.

86 m²│Sallon│2 Dhoma gjumi│ Banjo│Ballkon

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe në një pozitë mjaft të përshtatshme me pamje te hapur dhe ka afer te gjitha komoditetet,

Kati 4 me lift

Banesa ka ketë renditje:

- Sallon me kuzhinë,
- 2 Dhoma gjumi
- Koridor
- Ballkon
- Banjo.

Çmimi 300 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 612 162 (+Viber)

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A