×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 178

Leshohet banesa me qera ne Arberi (Dragodan)

240.00
ID
400730  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Banesa eshte e re dhe eshte ne gjendje shume te mire!

Banesa gjendet ne Lagjen Arberia (Dragodan), te komuna e re, me saktesisht tek Meridiani dhe ka kete renditje:

- 1 dhome gjumi
- 1 sallon se bashku me kuzhine
- 1 banjo
- nxemje me sistem te baneses
- kati i dyte
- lift (ashensor)
- hapesire per parking
- gjelbrim

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET apartament 2+1 në Plazhin e Durrësit € 47000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
SHITET apartament 2+1 në Durrës pranë Bar Sfinksi € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
SHITET apartament 2+1 në Durrës pranë bar Sfinksi € 132000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Apartament 3+1 per shitje te Kryqezimi i Deges € 66000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A