×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1571

Banese me qera ne lagjen Arberia (Dragodan)

240.00
ID
400555  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Banesa eshte e re dhe eshte ne gjendje shume te mire!

Banesa gjendet ne Lagjen Arberia (Dragodan), te komuna e re me saktesisht tek Meridiani, dhe ka kete renditje:
    
    - 1 dhome gjumi
    - 1 sallon se bashku me kuzhine
    - 1 banjo
    - nxemje me sistem te baneses
    - kati i dyte
    - lift (ashensor)
    - hapesire per parking
    - gjelbrim.

Nr.Tel: 049 251 314 
Viber: +38349251314

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA 82m2 FUSH KOSOV E MOBILUME ME FLET POSEDUSE € 550.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë
shitet vlore Lungomare me pamje deti € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Banesë me qira te Santea Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa urgjent te Rubini ne fillim t'Rr.D.Kombit € 65000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj