×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 611

Studio Apartament ne Qender te Prishtines

400.00
ID
400507  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
75m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet për #QIRA Studio Apartament shumë i lezetshëm në lagjen Tophane në Prishtinë

72m² Studio - Dhome dite | Dhome fjetje | Kuzhine | Banjo | Kati 4-të

Në Qendër të Prishtinës, në një shtëpi private, e shëndrruar në sistem banesor, kjo banesë të cilën ne e ofrojmë për qira është e vendosur në katin e fundit ( 4-të ), e cila ka pamje të bukur, ambient tejët relaksues dhe i përshtatshëm për çifte.

Kjo studio ofrohet për kontrate afatgjate, me krejt shpenzimet e perfshira duke paguar vetëm çmimin që kemi cekur më poshtë! 

Çmimi 400€/muaj

Për më shumë informata:

045616794 | 044307245 | 044385130 [Whatsapp/Viber]
adoka.agency@gmail.com

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A