×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 507

Ipen 2 troje me nga 68 ari me qera, lokacioni: Trude, Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400488  
Lloji i postimit
Tokë/ Me Qera  
Sipërfaqja
2m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Ipen 2 troje me nga 68 ari me qera, lokacioni: Trude, Prishtine.

Trojet gjinden shume afer rrethit-daljes nga autostrada ne Trude, Prishtine dhe kane dy kycje ne magjistrale. Trojet jane te parcelizuara dhe mund te mirren me qera ndaras ose te dyja bashke. Jane ideale per shfrytezim per pllace, ndertimin e depove, apo shfrytezim tjeter dhe marrjen me qera per periudhe afatgjate. Rruga eshte e asfaltuar ne te dy anet e kycjes ne magjistralen Prishtine-Podujeve.

Shiko fotot e bashkangjitura per te mesuar me shume.

Me kontaktoni per me shume detaje ne +38349628232

Nehati

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet toke \ud83d\udcd0Sip 950 m2 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Njoftim per Pjesemarrje ne Shitjen me Ankand te Pasurise se Paluajtshme € 655582.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Spille Kavaje Toka pemet e ullirit 13 vjec € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
\ud83d\udcb0. Shitet toke per biznes \ud83d\udcd0 Sipërfaqe totale 12.000m² € 500000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër