×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 261

A398 Garsonjere me qira te Mati 1 - 150 Euro

150.00
ID
400440  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 15
: 1
: 0
Sipërfaqja
30m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

UNION -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Leshohet Garsonjere me qira te Mati 1, 200 metra afer Super vives. Garsonjera eshte ndertim i ri ka rreth 30 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te me lift.

Qmimi: 150 Euro
A398

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;


+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet banesa urgjent te Rubini ne fillim t'Rr.D.Kombit € 65000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
AGENCY HOME VIP SHETË BANESË 107m2 në semitronix € 65000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
shitet Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Deçan
shitet apartamenti me mobilje € 73500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë