×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 789

A89 Banese me qira ne Dardani per Qift

200.00
ID
400439  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
40m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

UNION -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Leshohet banesa me qira ne Dardani mbi Kurriz. Banesa ka 40 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me lift. Ka nxemje qendrore me Termokos.

Nuk leshoeht per studenta.

Posedon:

Dhome  Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
A89

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A