×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 937

Shtepi Me qera

240.00
ID
400429  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
45m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Leshohet shtepia me qera ne lagjen Kalabria (Ish Emshiri) Prishtine.
Shtepia ndodhet 50M larg Univerzitetit UBT,  perballe zyres qendrore te Doganes se Kosoves ne rrugen qe lidhet me Stacionin Qendrore te Autobusave, Rrethi i Flamurit, Lagjen Dardania etj.
Shtepia ka dy dhoma, banjo, koridor dhe para-hyrje te shtepise. Githashtu ka oborr te rregulluar (shih fotot e bashkangjitur) . Ngrohja behet me dru ose rryme. Shtepia perpos oriendive te tjera (kauq, tavolina , dollapr , ormana, fotele, komodia  etj) ka, shporet te rrymes, shporet kamine, frigorifer, makine larje, nxemese etj. 
Edhe oborri eshte i rethuar me gardh te betonit qe eshte i pershtashem edhe per mbajtjen e kafsheve.
Shtepia leshohet me qera me date 1 Korrik 2019 e tutje.
Per info lajmerohuni ne numrin 049 601 541 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe