×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 542

Banes me qira ne rrugen C

300.00
ID
400400  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Lëshohet Banesa me qira ne rrugen c
Banesa gjindet ne katin e tretë dhe ka këtë renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dy dhoma gjumi
* Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa ështe e re me mobile te reja
Çmimi 300 euro

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

lshohet Banesa Gasonjere me qira ne Qender te Qytetit € 400.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshohet Banesa ne lagjen Emshir € 170.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Lëshohet banesa me qera te Shkolla "Pavarësia" € 270.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshohet me qira banesa ne tophane € 200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A