×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 596

Leshohen dy kate te shtepise me qera ne Lagjen e Universitetit, perballe rruges B.

400.00
ID
400362  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Leshohen dy kate te shtepise me qera ne Lagjen e Universitetit, perballe rruges B.

Shtepija ka 3 dhoma te gjumit, qendrimin ditore te hapur, 2 banjo (nje me dush a nje me kade), 2 kuzhina (me enelarse, shporet, frigorifer, mikrovale). Teresisht e mobiluar, TV (pa kabllovik).

Ka hymje te veqante, terase me pamje ne rrugen B, oborr me dalje ne rrugen B.

Cmimi 400 euro ne muaj me kontrate minimum 6 muaj dhe parapagese (kapar te sigurise prej 400 euro)

Ne cmim perfshihet vetem interneti. Te tjerat paguhen nga vete qeramarresi

Per me shume kontaktoni Tel , "Viber": +38349550126

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Volga Durres 2+1 pamje nga detit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga deti Shkembi i Kavajes € 450.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
1+1+blk Kavaja Rock € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga detit Shkembi i Kavajes Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës