×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 998

Shitet shtepija 420m2 ne Matiqan rruges per zllatar afer Pristina High Schoolâ

230000.00
ID
400361  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 6
: 4
: 1
Sipërfaqja
420m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Shitet shtepija 420m2 ne Matiqan rruges per zllatar afer Pristina High Schoolâ

 

Shtepija ka kete perberje:

Podrumi Garazh per 2 vetura vendi i bohlerit i maqinave nedi per kalldaj si dhe 2 dhoma.

 

Kati i 1-re:

Sallon me kuzhine, 3 dhoma te gjumit, 2 banjo.

Kati i 2-te:

Sallon me kuzhine 3 dhoma te gjumit 2 banjo.

 

Çmimi 230.000€ mund te behet edhe nderrim me banesa ose lokal mirepo cmimi i nderrimit eshte 250.000€

Jane 5.25 ari.

Tel / "Viber": +383 49 550 126

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Volga Durres 2+1 pamje nga detit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga deti Shkembi i Kavajes € 450.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
1+1+blk Kavaja Rock € 27000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 150m nga detit Shkembi i Kavajes Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës