×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 248

Banese me qira super e mobiluar

400.00
ID
400359  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 1
Sipërfaqja
85m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë

Ofrohet PËR #QIRA Banesë shumë e këndshme në Qendër në objektin "Kulla e Muhaxherëve" në Prishtinë

85m²?2 Dhoma gjumi?1.5 Banjo?Kati 4-të
??
Banesa gjendet në katin e 4-të të një objekti ndërtim i ri shumë afër Qendrës së qytetit me konkretishtë në objektin "Kulla e Muhaxherëve".

E mobiluar e gjitha së fundi dhe shumë pak e banuar, po thuajse e re. Afërsia me qendrën, ambienti i ngrohtë që të ofron mobilimi i saj, e bëjnë shumë të veçantë këtë pronë.

Kjo banesë përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë (prej nga mund të dilni në terasen e madhe me pamje drejt qytetit), 2 Dhoma gjumi , 1 Koridor, 1 Paradhomë , 1 Banjo, 1 WC.

Çmimi: 400 €/muaj

Për më shumë informata:

? 044 69 07 69 [+383 Viber]
? 049 79 79 96

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA 82m2 FUSH KOSOV E MOBILUME ME FLET POSEDUSE € 550.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë
shitet vlore Lungomare me pamje deti € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
Banesë me qira te Santea Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet banesa urgjent te Rubini ne fillim t'Rr.D.Kombit € 65000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj