×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 167

BANESE ME QIRA

290.00
ID
400345  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana.
Banesa ka këtë renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjendet në katin e 7 dhe lifti gjithmonë është funksional, banesa e ka pamjen nga rruga kryesore ndërsa parkingu për vetura është mrapa ndërtesës. 

Banesa është e gatshme për qira dhe qmimi është 290 euro i diskutueshëm. Banesa preferohet të lëshohet për familjar.

Kontakti: 049676704    Viber; +38349676704.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Vali-IPET BANESA ME QERA TE KULLAT BINJAKE TE VIVA FRESH € 200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Vali-Shitet banesa 65m² kati 5 në rrug tgjilanit € 25000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Banesa ne Shitje Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Zyre me qira Prishtin Ulpian € 350.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë