×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 12

BANESE PER QIRA

320.00
ID
400299  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimit te servisi i tel Rusi. 
Banesa ka kete renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa është e gatshme per qira menjehere dhe qmimi eshte 320 euro i diskutushem. Banesa leshohet per familjar.

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704. 
Çmimi: 320 EUR 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Banese me qira super e mobiluar € 400.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ofrohet per Shitje Banese me qmim mjaft te volitshem € 45000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Ofrohet banese per Shitje € 65500.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shes banesa në FushëKosovë, sipërfaqe të ndryshme Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A