×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 264

Jepen me Qera Kapanone + Zyra dhe shesh

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401824  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
10000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë

Jepen me qera kapanone te ndryshme me infrastuktur dhe shesh ,  dhome ushqimi puntoresh ,banjo puntores , zyra 2 kate etj , pike karburanti brenda etj , me vinca isntalime etj . Ne dhe sipas metra dhe kerkeses , me makineri dhe pa makineri . Disponojm makineri linje Fe Prodhimit te
Tubove dhe Profileve , prerjes se llamarines , furres lyerjes automatik e shum te tjera me nje siperfaqe prej 8000 m2 kapanone + Zyra , banjo puntoresh , sall puntoresh , sall mbledhjrsh , kapanone Industriale , 4000 m2 shesh , e sherbime utilitare . cdo gje funksionale , me vinca 10 tonsh , Strukur metalike supe te perfocuar , beton industrial , me linj 20.000 korenti ejt etj per me teper kontakt :0693265875
Ose Shiten Sipas Marveshjes 

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A