×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 496

Jipet Banesa me Qera

180.00
ID
401399  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Fushë Kosovë

Jipet Banesa dy Dhomeshe me Qera ne Lagjen DARDANIA II ne Fushé Kosové, eshte e Mobiluar dhe ka nje Ballkon, perball "KASTRATI" Commpany. Jepet vetem per Cifte ose Persona qe jan ne mardhenie Pune. Qe nga 01.04.2021 Banesa eshte e lir.

Banesa ka cmimin 180 euro ne muaj e percjell me nje Akonto Mujore. te Interesuarit mund te marrin pergjegje nga Ky Email ose tel Nr

agushsaciri@hotmail.com

+4176 440 98 88

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ne Malin e Robit € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Shkembin e Kavajes € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament ne Plazh Durres € 290000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 ne Golem € 49300.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A