×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 616

Leshoj lokalin me qera 153m2 ne Fushe Kosove

500.00
ID
400726  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 6
: 1
: 0
Sipërfaqja
153m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Fushë Kosovë

Lëshohet lokali me qira 153 m2 në Fushë Kosovë prapa Albi Market dhe njëkohesisht afer shkollës se re.
Lokali ka dy hyrje 
(një nga rruga kryesore perballë restaurant "NORI" dhe një tjetër nga banesat direkt përballë lokalit

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe