×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 88

leshoj me qira lokalin

350.00
ID
400515  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2019
N/A / N/A

leshohet me qira lokali ne lagjen ulpiana ndertesa d8 perballe ina petrollit lokali ka pamjen nga rruga kryesore ka perafersisht 50m2 posedon banjo qmimi 350 tel 049400958

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

dyer dhe dritare € 120.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
Magjistralja që lidhet me Prishin Prizeren Komuran Shtime Fshati Resinofc Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Shtime
Lokal Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj