Magazina
Lart

Moler colors; Ngjyrosje, Rinovime etj..

0.50
ID
400131  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
555m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Moler profesionalist;
Bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depove etj..
Si dhe rinovime dhe punë me dizajne sipas porosisë. Jemi ekip shumë i mirë. 
Në ngjyrosjet punet i kryejm me perkushtim te lart.
Punojmë te gjitha punët e moleraj, kemi ngjyra te kualitetit shumë te preferuara per dhoma.
Te gjitha ngjyrat colors i bejm ne mënyr kompjutorike, ofrojmë kataloge ngjyrash.
Gjindem ne Prishtinë.

Tel: 044-296-933
Viber: +37744296933

Patundshmëri të ngjashme

Motel atika € 25.00 Shteti / Qyteti: Maqedoni / N/A
Shtepia shitet Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
SHITET BANESA NE PRISHTINE LAGJIA ULPIAN Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A