Magazina
Lart

me qera

430.00
ID
400116  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

CopaToke -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Banes me qera , ne katin e 5 , lifti ne rregull, dhome gjumi, banjo, dhe ballkon e gatshme per mobilim.

Patundshmëri të ngjashme

Banese me Qira Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banesa Ekskluzive € 900.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Me qera € 285.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
me qera € 170.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A