Magazina
Lart

me qera

170.00
ID
400115  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
50m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

CopaToke -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Banes me qera , preferohet per student eshte ni dhomshe dhe ka ballkon,
per me shum info na shkruani ne inbox.

Patundshmëri të ngjashme

Me qera € 285.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
me qera € 430.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
me qera € 220.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banes me qera € 380.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë