Magazina
Lart

me qera

220.00
ID
400113  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

CopaToke -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Banes me qera ne gjilan , preferohen familjar dhe per kohe te gjat banimi.

Patundshmëri të ngjashme

Shes banese ne qender te Prishtines Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banesa me qirra € 260.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Banese me Qira Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banesa Ekskluzive € 900.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A