Magazina
Lart

Leshoj lokal me qira ne fush kosove

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400180  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
64m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Fushë Kosovë

Leshoj lokal me qira ne Fush Kosov 64m2 rruga dardania Apollonia A20 afer Market Labi  qmimi me marreveshje  te interesuarit mund te kontaktojn ne nr 044-798-763 dhe 043-979-696 
 ( lokali esht i lir nga muaji prill 2018 )

Patundshmëri të ngjashme

magazina me qera € 1.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Krujë
Leshohet zyre me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj me qera depo apo objekt afarist 300m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet banesa (lokal ne perdorim) ne lagjen dardania € 145000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A