Magazina
Lart

Leshoj katin e shtepise me qira

130.00
ID
400157  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Leshoj katin e shtepise me qira ne Lagjen e Spitalit afer Super Vives. Kati ka 2 dhoma kuzhine banjo dhe mund te shfrytezohet edhe podrumi eshte e pa mobiluar dhe cmimi sipas marreveshjes.
045/341 846 ose ne viber +37745341846

Patundshmëri të ngjashme

Shes lokalin te llesna ne ulpian € 35000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Bensa ne Ulpian € 70000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
banese ne shitje te parku i qytetit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A