×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 64

leshoj banesen perdhes me qire

150.00
ID
400194  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

leshoj banesen perdhes me qire per zyre per terapi fizikale per teknik i dhembve per robaqepes si dhe per veprimtari te tjera.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Dhoma Plazhi Sarandë € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Shtëpija në shitje Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Dhoma Plazh Sarande € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Dhoma Plazhi Sarande € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti