×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Leshoj Banesen me Qira

320.00
ID
400244  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Banesa gjindet ne bulevardin Bill Clinton afer nen kalimmit te servisi i tel Rusi. 
Banesa ka kete renditje; 
Dhoma 2, Trapezarija, Kuzhina, Ballkoni,Koridori, Banjo, Shpajzi, banesa gjindet ne katin e 7 dhe lifti gjithmone eshte funksional, banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses. 

Banesa leshohet me qira nga data 01.12.2018 dhe qmimi eshte 320 euro. 

Kontakti: 049676704 viber; +38349676704.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shiten banesat € 675.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
shes banes Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
BANESE PER QIRA € 320.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banese me qera € 100.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A