×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 187

Leshoj banesen me qera per 6 studente

420.00
ID
400202  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
88m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Banesa gjindet ne Ulpiane mbrapa AAK, saktesisht te furra Ulpiana, ne katin 3, me nxjemje qendrore (Termokos), i ka 3 dhoma te mobiluara dhe te dedikuara per 6 studente (2 persona ne nje dhome), çmimi 70E per person, pra 70x6=420 Euro. Studentet e kane per obligim perpos 70E me pagu edhe shpenzimet e energjise elektrike, kurse shpenzimet tjera: ujin, mbeturinat, nxemjen dhe pastrimin e hyrjes e mbulojna ne vete

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITEN Apartamente 1+1 € 32000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
#Shitet \ud83c\udfe2 Apartament 2+1 ne Golem € 37000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
>>#SHITET VILE 2 KATESHE << € 400.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#Shitet Apartamenti 1+1 € 36000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë