×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Leshohet zyre me qera

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400170  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
31m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prizeren

Leshohet zyre me qera :

 

Numri kontaktues 044-150-079 dhe 044-470-704

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet konstruksioni 5000m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
LESHOJ LOKALIN ME QIRA € 350.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Lokali me qira € 180.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshohet lokali me qira Bregu i Diellit QENDRA TREGTARE Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A