Magazina
Lart

Leshohet zyre me qera

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400170  
Lloji i postimit
Të tjera/ Me Qera  
Sipërfaqja
31m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prizeren

Leshohet zyre me qera :

 

Numri kontaktues 044-150-079 dhe 044-470-704

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj me qera depo apo objekt afarist 300m2 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet banesa (lokal ne perdorim) ne lagjen dardania € 145000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Kompleks lavazh-larje-lyerje-lucidim-makinash € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës