×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane

Çmimi : Me Marrëveshje
Ofertat : 1
ID
400227  
Lloji i postimit
Banesë/ Me Qera  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
60m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, 60 m2, e pershtatshme per student. Banesa ka dy dhoma, kuzhinen, banjo, e mobiluar komplet, tv dhe kushte tjera per banim. Per me shume info konfaktoni ne nr 044248441

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes Banes ne Prishtine Mati 1 € 700.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Ringa (Shiten Urgjent Banesat)495/18(Qmimi 380 euro per m2) Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
shiten banesat € 675.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
shes banes Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë