×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 187

LESHOHET BANESA ME QERA 123M2 LAGJE SPITALIT KATI 4

250.00
ID
400133  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Me Qera  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
123m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitalit e pa mobiluar 
Banesa ka 123 m2 , 3 dhoma gjumi , sallon me kuzhine ,2 banjo , 2 terasa dhe gjendet ne katin e 4 
Poshte baneses eshte pllatoja dhe lojrat per femije 
per me shume info kontakto ne nr :

+377 44901904

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepi per Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shtepi Plazhi € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
Shengjin Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtepi Pushimi Bregdet € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë